Kovbojové, koně v Dominikánské republice

Ve všech průvodcích se dočtete, že v Dominikánské republice je možné jezdit na koni, v žádném se ale nedočtete kde. Protože my jsme jezdit chtěli, našli jsme si na internetu jednu farmu a na další jsme narazili cestou.

Rancho Lorilar

http://lorilarranch.com/admin/lorilar_002.htm hodnocený jako atrakce č. 1 v Puerto Plata na TripAdvisoru.

Na koních v dobré kondici, spíš menšího vzrůstu se jede 2,5hod (půlden) nebo 4,5hod (den) po okolí Puerto Plata (venkov, jemnější džungle, řeka, pole cukrové třtiny) v asistenci anglicky mluvících průvodců, v půlce cesty je přestávka na oběd (který je v ceně).

Sea Horse Ranch

http://www.sea-horse-ranch.com/eng/riding.php

Kromě Ranče pronajímají luxusní vily, prodávají residence v překrásné džungli u krásné pláže. Stáj je perfektní, koně jsou snad nejlepší co jsme v DR viděli. Jízda po pláži v trysku byl snad nejlepší zážitek, který si z DR odvážím. Cena byla malá v porovnání k zážitku.


Private

El Rancho Punta Cana

http://www.puntacana.com/dining-recreation/the-ranch

K ranči jsme se dostali náhodou, když jsme chtěli jít do přírodního parku v Punta Cana. Koně byly velice dobře stavění a živení, mělo jít o projížďku parkem, ale místní klučina, který neuměl anglicky asi po 30minutách z parku zamířil k moři. Nejezdilo se jako minule přímo na pláži, ale po cestě u pláže. Cestou na pláž se muselo projet kolem několika golfových hřišť.


Private

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.